Autor:
EIT Manufacturing

Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituudi (EIT) suvekool: keskkonnasõbraliku ja sotsiaalselt pühendunud tootmise turu uurimine

Praegused väljakutsed tootmises on seotud ressursikasutuse ja keskkonnakahju minimeerimisega tootmise automatiseerimise suurenemise taustal, kus digitaliseerimine on keskse tähtsusega. Edusammud peavad aga järgima sotsiaalse vastutuse standardeid.

Turuuuringute suvekooli käigus saavad osalejad probleemide raamimise metoodikate abil uurida oma Äriidee konteksti ja potentsiaalseid tarbijaid, et töötada välja majanduslikult, keskkonnasäästlikult ja sotsiaalselt jätkusuutlikke lahendusi. Need, kes alles arendavad oma äriideed, tegelevad oma projekti edasi arendamisega. 

Suvekooli ülesehitus on mitmekesine, see sisaldab praktilisi näiteid ja konkreetseid juhtumiuuringuid ning kulmineerub juhendatud praktilise tegevusega.

Keskendutakse tehisintellekti (AI) integreerimise ja rakendamise uurimisele tootmissektoris. Suvekool varustab osalejad kaasaegsete meetodite ja tööriistadega, et edendada loovust ja jätkusuutlikku innovatsiooni. Oma kogemusi ja edulugusid jagavad ka ettevõtete esindajad, soodustades interaktiivset ja osalusõpet.

toimumise kuupäevad: 1.-12.07.2024

viimane päev kandideerimiseks: 15. juuni 2024

koht: Mondragoni ülikool, Hispaania

• tunnistus: suvekoolis osalemise tunnistus

eeldus: bakalaureusekraad

tasu 800 €

EITM partnerülikoolide tudengid: 500 €

Naised ja üliõpilased RIS-i riikidest: 500 €

Rohkem infot EIT Tootmise suvekooli kodulehelt

Kandideeri enne 15. juunit

Image
EIT manufacturing suvekooli logo
Image
EIT manufacturing logo
Tudengid kõndimas

Uuele üliõpilasele

Karl Kruusamäe

Karl Kruusamäe sillutab teed inimese ja roboti võimalusterohkele koostööle

Reet Kurg grupi foto

Thermodynamics and system fluctutions of cell-fate change