EIT Manufacturing

Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituudi (EIT) suvekool: keskkonnasõbraliku ja sotsiaalselt pühendunud tootmise turu uurimine

Praegused väljakutsed tootmises on seotud ressursikasutuse ja keskkonnakahju minimeerimisega tootmise automatiseerimise suurenemise taustal, kus digitaliseerimine on keskse tähtsusega. Edusammud peavad aga järgima sotsiaalse vastutuse standardeid.

Turuuuringute suvekooli käigus saavad osalejad probleemide raamimise metoodikate abil uurida oma Äriidee konteksti ja potentsiaalseid tarbijaid, et töötada välja majanduslikult, keskkonnasäästlikult ja sotsiaalselt jätkusuutlikke lahendusi. Need, kes alles arendavad oma äriideed, tegelevad oma projekti edasi arendamisega.

Suvekooli ülesehitus on mitmekesine, see sisaldab praktilisi näiteid ja konkreetseid juhtumiuuringuid ning kulmineerub juhendatud praktilise tegevusega.

Keskendutakse tehisintellekti (AI) integreerimise ja rakendamise uurimisele tootmissektoris. Suvekool varustab osalejad kaasaegsete meetodite ja tööriistadega, et edendada loovust ja jätkusuutlikku innovatsiooni. Oma kogemusi ja edulugusid jagavad ka ettevõtete esindajad, soodustades interaktiivset ja osalusõpet.

toimumise kuupäevad: 1.-12.07.2024

viimane päev kandideerimiseks: 15. juuni 2024

koht: Mondragoni ülikool, Hispaania

• tunnistus: suvekoolis osalemise tunnistus