Autor:
EIT Manufacturing

EIT Manufacturing doktorikool: muuda oma doktoritöö startupiks

 

Euroopa Innovatsiooni ja Tehnoloogiainstituut aitab doktorante nende teadustöö tulemuste või patentide arendamisel turustatavateks lahendusteks. 

Programm hõlmab doktorante meie partnerülikoolidest ja võib hõlmata koostööd tööstuspartneritega EIT Manufacturing kogukonnast, kes aitavad luua tööstusdoktorantuuri koha. Programmi partnerid pärinevad mitmest sektoritest, nagu autotööstus, lennundus, tööstusprotsessid, masinad ja seadmed, elektroonika, infotehnoloogia või meditsiinitehnoloogia. 

EIT Manufacturing doktorikool on täiendav programm lisaks partnerülikooli doktoriõppele. Tegemist on rahvusvahelise kaheaastase tootmise innovatsiooni ning ettevõtluse teemalisele haridusprogrammiga. Kestuseks on 5 kuud, mille jooksul antakse tudengitele võimalus liikuda akadeemilistes ja mitteakadeemilistes keskkondades. 

Taotlemise tähtaeg oli 31. jaanuar 2024 ning taotlejad peavad olema programmi partnerülikooli doktoriõppe üliõpilased. Programm on Tartu Ülikooli tudengitele tasuta.

Programmil on kaks trajektoori, doktorantidele, kes hetkel ei kavatse kohe ette võtta ettevõtlus- või ettevõtlikkuse projekte või neile doktorantidele, kellel on konkreetne huvi omaenda ettevõtlusidee arendamise vastu. Doktorikooli toimub hübriidformaadis online ning kohapealsete seminaride raames.  

Rohkem infot EIT Manufacturing kodulehelt.  

https://tuit.ut.ee/et/sisu/eit-manufacturing-innovation-webinar-30-31-may-2024

EIT kvaliteedimärgis

EIT manufacturing logo
Koos doktorikraadiga antakse kõigile meie tudengitele Euroopa Innovatsiooni ja Tehnoloogiainstituudi (EIT) poolt välja EIT märgis, mis on kvaliteedi ja tipptaseme tunnustus haridusprogrammidele, mis keskenduvad innovatsioonile, ettevõtlusele, loovusele ja juhtimisele.
Karl Kruusamäe

Karl Kruusamäe sillutab teed inimese ja roboti võimalusterohkele koostööle

Reet Kurg grupi foto

Thermodynamics and system fluctutions of cell-fate change