Kaspar Koolmeister

Patendiõiguse ekspert Ian Tollett jagab seminaril praktilisi nõuandeid oma leiutise kaitsmiseks

22. novembril kl 14 räägib patendivolinik Ian Tollett sellest, kuidas kaitsta patendiga teadusavastust või leiutist. Seminar toimub Tartu Ülikooli Chemicumi (Ravila 14a) ruumis 1020. Oodatud on kõik huvilised.

Ian Tollett jagab seminaril praktilisi nõuandeid, kuidas ja mida pidada silmas oma intellektuaalomandi kaitsmisel. Ingliskeelne seminar kestab kaks tundi. Osalemiseks tuleb registreeruda

Oxfordi Ülikoolist keemia magistrikraadi saanud Tollett on Londonis tegutsevas Williams Powelli büroos Euroopa patendivolinik ja patendiõiguse ekspert, kel on 30-aastane kogemus intellektuaalomandi kaitsmisel. Alates 2014. aastast nõustab ta Tartu Ülikooli hargettevõtteid ja teadlasi patentide taotlemisel.

kolonn

Algab projekt stressitaluvuse mehhanismide mõõtmiseks

Karl Kruusamäe

Karl Kruusamäe sillutab teed inimese ja roboti võimalusterohkele koostööle

Iman Dadras kaitseb doktoritööd „Low Power Neural Network-Based Control and Actuation Solutions for Insect-Scale Robots“

27. juunil kell 12.15 kaitseb Iman Dadras füüsikalise infotehnoloogia erialal doktoritööd „Low Power Neural Network-Based Control and Actuation Solutions for Insect-Scale Robots“.