Inimkeskne kõrgtehnoloogia tulevikutehastes

Kutsume väikese ja keskmise suurusega töötleva tööstuse ja tootmisettevõtete esindajaid osalema veebiseminaril „Inimkeskne kõrgtehnoloogia tulevikutehastes“. Tartu Ülikooli robootika kaasprofessor Karl Kruusamäe ja robotitehnoloogia lektor Veiko Vunder räägivad tööstus 5.0-st ehk inimese ja kõrgtehnoloogia koostööst ja selle väärtustest tööstuses. Seminar toimub 7. detsembril 2022. a ajavahemikus kell 10.00 – 13.00 Teamsis

Täpsem ajakava ja teemad on järgmised:

10.00 – 10.10 Sissejuhatus veebinari
10.10 – 10.55 Tulevikutehased: tööstus 4.0 ja tööstus 5.0
11.00 – 11.45 Inimese ja tehnoloogia koostöö
11.50 – 12.35 Autonoomsed robotid tootmises
12.40 – 12.45 Kokkuvõte veebinarist

Veebiseminaril osalemisel saab ettevõte vähese tähtsusega abi 200 € ulatuses ühe osaleja kohta. Osaleda saavad väikese ja keskmise suurusega töötleva tööstuse ja tootmisettevõtted, kes pole majanduslikes raskustes ega maksuvõlgades ning kellel on piisavalt vähese tähtsusega abi jääki.

Esmakordselt AIRE koolitusele, seminarile või mõnele muule teenusele registreerumisega saab ettevõte ka IMECC OÜ'lt digiküpsuse hindamise nõustamisteenuse 600 € väärtuses vähese tähtsusega abi arvestuses. Digiküpsuse hindamise nõustamisteenus aitab kaardistada Sinu ettevõtte tugevused, kitsaskohad ning nende mõju ettevõtte tegevusele.

AIRE eesmärk on aidata ettevõtetel läbi oma erinevate teenuste jõuda soovitud tulemusteni. Me pakume digiküpsuse hindamist, koolitame ettevõtete töötajaid, viime läbi demoprojekte, teeme robotiseerimise ja AI otstarbekuse nõustamist, aitame leida rahastusallikaid ja luua kontaktvõrgustikku.

Veebiseminarile saab registreeruda kuni 1. detsembrini 2022. a. Täpsem info seminari sisu ja registreerumise kohta on leitav siin https://fienta.com/et/inimkeskne-korgtehnoloogia-tulevikutehases-47002.

Küsimuste korral veebiseminari või muude AIRE teenuste kohta võta julgelt minuga ühendust telefonil +372 5688 0759, vastates sellele kirjale või kirjutades meilile koolitused@aire-edih.eu teel.

Osale veebiseminaril ja alusta konkurentsitihedaks tulevikuks valmistumisega juba praegu!

 

Tehisintellekti- ja robootikakeskust AIRE (EDIH) rahastab Digitaalse Euroopa Programmi Euroopa Digitaalse Innovatsiooni Keskuste alamprogramm ja Majandus- ja Kommunikatisooniministeerium (Projekti nr: 101083677).   

 

Vectiopepi meeskond

Uudset vähiravitehnoloogiat arendav Vectiopep kaasas 450 000 eurot

Energiatehnoloogia

Ülikool toob Ida-Virumaale tippspetsialiste ja tulevikutehnoloogiaid

Innovatsioon ja tulevikutehnoloogia

Euroopa innovatsioonivõrgustiku toetusvõimaluste infopäev