Foto:
Tartu Ülikool

Delta karjääripäev 2023

2. märtsil 2023 toimub viiendat korda Delta karjääripäev, mis toob ühe katuse alla kokku ettevõtted ja organisatsioonid ning Delta keskuses õpetatavate erialade üliõpilased. Ettevõtetel on võimalus tutvustada oma tegemisi ja tudengid saavad teavet võimalikest praktika- või töökohtadest.

Messialal on igal organisatsioonil 3 × 3 m suuruse pinna, kus saab üliõpilastele infot pakkuda oma valitud viisil – kasutada võib mitmesuguseid infomaterjale (reklaam, videod, brošüürid jms) ning eristuvaid ja interaktiivseid lahendusi.

Lisaks kutsutakse sel aastal Delta karjääripäeva otsestuudiosse vestlema ettevõtete esindajad, kes räägivad oma organisatsiooni praktika- ja karjäärivõimalustest. Otsestuudio jutuajamisi kantakse üle veebis ja spordiklubi ekraanidel ning salvestusi saab vaadata ka tagantjärele. 

Kõigi karjääripäeval osalevate organisatsioonide ja nende pakkumistega saab tutvuda veebis Worksupi keskkonnas, kus teave jääb üliõpilastele kättesaadavaks ka pärast üritust.

Kui soovite oma organisatsiooniga Delta karjääripäeval osaleda, täitke palun registreerumisvorm hiljemalt 2. veebruariks. Kõikide osalevate ettevõtete nimed avalikustatakse pärast registreerumise lõppu.

Küsimused võib saata e-posti aadressile deltakarjaaripaev@ut.ee ja lisateavet osalemise kohta leiab Delta keskuse kodulehelt.

#õppimine #sisseastumine
Peamaja

Algas kandideerimine Tartu Ülikooli magistriõppesse ja võõrkeelsetele erialadele

#õppimine
gloobus

Infotund: Erasmus+ programmiga Euroopasse õppima!

#õppimine
Delta keskus

1. veebruaril toimub sarja „Delta loeng“ neljas üritus